Sven Erixson oljemålning
Vollendet
2012-11-01
153988
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Motiv från Söndrum, signerad Sven Erixon olja på pannå, 28x69 cm