Hydman olja

Hydman olja
Hydman olja
Hydman olja
Hydman olja
Hydman olja
Hydman olja

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Osäker trygghet", signerad och daterad Ulrica Hydman Vallien -74, olja på pannå, 46x58 cm, konstnärens originalram, rammått 60x72,5 cm

153998

2012-10-29