Alexander Langlet oljemålning
Closed
2012-11-01
154001
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LANGLET, Alexander (1870-1953): Häst, signerad och daterad -43, olja på duk, 40x50 cm