Charlotte Wahlström olja på duk/papp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WAHLSTRÖM, Charlotte (1849-1924): Grönskande landskap, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk/på papp, 37x23 cm

154003

2012-11-01