Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIA, Sandro (Italien, född 1946): Seated Figure, etsning, signerad, numrerad och daterad S Chia 20/60, 1981, 64x48 cm
154010
2012-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här