Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VÄRJA, rysk, för ämbetsman, 1800-tal, klingan märkt Solingen, förgyllt mässingsfäste, svart läderbalja med mässingsbeslag, längd 75 cm

154019

2012-11-08