Lars Hillserberg tusch
2012-10-28
154021
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Bofors", signerad Hillersberg, tusch på papper, 26x38 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj, oramad
Reva, ytslitage