Alfred Thörne olja

Alfred Thörne olja
Alfred Thörne olja
Alfred Thörne olja
Alfred Thörne olja
Alfred Thörne olja
Alfred Thörne olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THÖRNE, Alfred (1850-1916): Landskap, signerad Alf. Thörne, olja på duk, 27,5x45,5 cm

154033

2012-10-24