Kopia efter Terburg (ter Borch)

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) kopia efter Gerard Terburg (ter Borch), olja på duk, 42x36 cm

Dubblerad duk Originalet i Mauritshuis, Haag, nederländerna

154037

2012-11-01