Anton Genberg olja

Anton Genberg olja
Anton Genberg olja
Anton Genberg olja
Anton Genberg olja
Anton Genberg olja
Anton Genberg olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GENBERG, Anton (1862-1939): Vinterlandskap med byggnader, signerad A Genberg 09, olja på duk, 64x89 cm

Färgbortfall

154040

2012-11-01