Fartygsporträtt Britannia oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, fartygsporträtt av ångfartyget Britannia, signerad och daterad 1896, olja på duk, 26x41 cm

154042

2012-10-26