Bordslampa brännförgylld brons

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, omarbetad ljusstake, empire, höjd 44 cm

Borrad i ljuspipan, putton lös, skador

154050

2012-11-01