Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DESMAZIRES, Erik (född 1948): La Place Désertée, 19825, signerad och numrered 51/90, etsning, 49x64 cm, oramad
154066
2012-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här