Erik Desmazires etsning

Erik Desmazires etsning
Erik Desmazires etsning
Erik Desmazires etsning
Erik Desmazires etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DESMAZIRES, Erik (född 1948): La Place Désertée, 19825, signerad och numrered 51/90, etsning, 49x64 cm, oramad

154066

2012-10-24