Hillersberg blandteknik
Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Jeltsin & Victoria" (Om du tar min brylépudding får du min sup!), signerad Hillersberg, blandteknik/collage/tryck, 22,5x19,5 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj, oramad
154067
2012-10-28