Bernt Wennström oljemålning

Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): "Fiskjusen", signerad och daterad 81, olja på duk, 41x33 cm

154069

2012-10-26