Hillersberg tusch
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Göran & Anitra" (Efter EMU-valet, Fan Anitra, du får ta med dej lite hem ikväll!), signerad och daterad Hillersberg-03, tusch på smörpapper, 21x22 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj, oramad
uppklistrat på papper
154071
2012-10-28