Hillersberg tusch

Hillersberg tusch
Hillersberg tusch

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Göran & Anitra" (Efter EMU-valet, Fan Anitra, du får ta med dej lite hem ikväll!), signerad och daterad Hillersberg-03, tusch på smörpapper, 21x22 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj, oramad

uppklistrat på papper

154071

2012-10-28