Fartygsmodell

Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FARTYGSMODELL, tremastat örlogsfartyg, 1900-tal, märkt Mark. Land, 1787, F. Mamone, l. ö. a. 91 cm

Diverse skador

154078

2012-10-31