Jean Rene Gauguin figurin

Jean Rene Gauguin figurin
Jean Rene Gauguin figurin
Jean Rene Gauguin figurin
Jean Rene Gauguin figurin
Jean Rene Gauguin figurin
Jean Rene Gauguin figurin
Jean Rene Gauguin figurin
Jean Rene Gauguin figurin
Jean Rene Gauguin figurin
Jean Rene Gauguin figurin

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, Bing & Gröndahl, signerad R Gauguin (Jean René Gauguin 1881-1961), i form av fiskar, höjd 25 cm

Lagningar

154084

2012-11-01