Lucio del Pezzo etsning

Lucio del Pezzo etsning
Lucio del Pezzo etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEL PEZZO, Lucio (1933): Östermalm musik (Musica enteriore), signerad de Pezzo, 45/75, färgetsning/akvatint, 36x52 cm

154088

2012-10-24