Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Hägring, signerad Peter Dahl -80, 68/250, färglitografi, 56x42 cm, oramad
154095
2012-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här