Hillersberg tusch
2012-10-28
154097
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): Den svenska polisen, signerad Hillersberg, tusch, 30x45 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj, oramad
Fläckar, veck