Hillersberg tusch

Hillersberg tusch
Hillersberg tusch

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): Den svenska polisen, signerad Hillersberg, tusch, 30x45 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj, oramad

Fläckar, veck

154097

2012-10-28