Peter Dahl färglitografi
2012-10-24
154102
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Sent om natten, ur sviten Vin, kvinnor och män, signerad Peter Dahl -80, 68/250, färglitografi, 55x42 cm, oramad