Göran Ivarsson oljemålning

Göran Ivarsson oljemålning
Göran Ivarsson oljemålning
Göran Ivarsson oljemålning
Göran Ivarsson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVARSSON, Göran (Född 1948):"Funderingar", signerad G Ivarsson, olja på duk uppklistrad på pannå, 53,5x35 cm

154109

2012-10-26