C-O Hultén färglitografi
2012-10-26
154119
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HULTÉN, Carl Otto (född 1916): Komposition, signerad CO Hultén EA, färglitografi, 40x58 cm, oramad