Berndt Wennström akvarell
2012-10-26
154128
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): Komposition, signerad B. Wennström, akvarell, 39x45 cm