Rembrandt etsning

Rembrandt etsning
Rembrandt etsning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

REMBRANDT (1606-1669): Beggar with a Wooden Leg, 1630, etsning, 11,4x6,5 cm, bladstorlek 11,7x7 cm
LITTERATUR: Bartsch 179, Björklund and Barnard 30-4

Skador, gulnad, fläckar, smärre skador

154160

2012-10-27