Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): Verksamhetsplan 86, signerad Hillersberg, tusch på smörpapper/collage, 33x27 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj.
Fläckar, ej examinerad ur ram
154164
2012-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här