Lars Hillersberg tusch/collage

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): Verksamhetsplan 86, signerad Hillersberg, tusch på smörpapper/collage, 33x27 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj.

Fläckar, ej examinerad ur ram

154164

2012-10-28