Stig Borglind - Zeitler 137 etat II

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORGLIND, Stig (1892-1965): " Flora Hortensis", signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, 30,5x23,5 cm, oramad i passpartout, senare ded (uppl 7 ex)

154186

2012-11-02