Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
BORGLIND, Stig (1892-1965), 2 st: Stadsbild från Falun resp Envikens kyrka, signerade Stig Borglind, etsning, kopparstick och torrnål, 12,5x24 resp 14x19,5 cm, oramade i passpartout
154197
2012-11-02