Stig Borglind - Zeitler 74 etat I, Z61

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

BORGLIND, Stig (1892-1965), 2 st: Stadsbild från Falun resp Envikens kyrka, signerade Stig Borglind, etsning, kopparstick och torrnål, 12,5x24 resp 14x19,5 cm, oramade i passpartout

154197

2012-11-02