Stig Borglind - Zeitler 64 resp 78

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORGLIND, Stig (1892-1965), 2 st: "Vattenhjulet" motiv från Svärdsjö resp Skvaltkvarnen, Svartnäs Finnskog, Dalarna, signerade Stig Borglind, etsning och kopparstick, 25x21,5 resp 23x26 cm, oramade i passpartout

154204

2012-11-02