Stig Borglind - Zeitler 87, 128
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORGLIND, Stig (1892-1965), 2 st: "Wienerwald", motiv från Prater, Wien 1930 resp Kgl Dalregementet, signerade Stig Borglind, linjeetsning, torrnål och kopparstick, 22x18 resp 18x16,5 cm, oramade i passpartout
154208
2012-11-02