Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Trädgårdsmästaren, 1988, signerad L. Jirlow, 57/400, färglitografi, 61x46 cm

154225

2012-11-03