Lennart Jirlow färglitografi
Vollendet
2012-11-03
154225
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Trädgårdsmästaren, 1988, signerad L. Jirlow, 57/400, färglitografi, 61x46 cm