Stig Borglind - Zeitler 131

Stig Borglind - Zeitler 131
Stig Borglind - Zeitler 131
Stig Borglind - Zeitler 131
Stig Borglind - Zeitler 131

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORGLIND, Stig (1892-1965): "Harr och laxöring, 1953, signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, 33,5x27,5 cm, oramad i passpartout

154235

2012-11-02