Stig Borglind - Zeitler 136

Stig Borglind - Zeitler 136
Stig Borglind - Zeitler 136
Stig Borglind - Zeitler 136
Stig Borglind - Zeitler 136

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORGLIND, Stig (1892-1965): Aten sett mot Akropolis, 1956, signerad Stig Borglind, etsning och kopparstick, 27,5x28,5 cm, oramad i passpartout, påskrift "provtryck IV (5 ex)", ded

154237

2012-11-02