Stig Borglind Zeitler 97 resp insjö

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

BORGLIND, Stig (1892-1965), 2 st: "Grövelsjön", 1936 resp Insjö, signerade Stig Borglind, etsning och torrnål, 15,5x11,5 resp 19,5x25 cm, oramade i passpartout, påskrift "provtryck 6 ex"

154243

2012-11-02