Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
BORGLIND, Stig (1892-1965), 2 st: "Grövelsjön", 1936 resp Insjö, signerade Stig Borglind, etsning och torrnål, 15,5x11,5 resp 19,5x25 cm, oramade i passpartout, påskrift "provtryck 6 ex"
154243
2012-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här