Carl Brandt pastell

Carl Brandt pastell
Carl Brandt pastell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRANDT,Carl (1852-1930) 2 st: Insjölandskap, signerade C Brandt, en daterad 98, pastell, ca 53x18 cm vardera

Obetydliga ramskador

154246

2012-10-27