Curt Asker objekt färglitografi böcker

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ASKER, Curt (född 1930): Objekt, färglitografi samt 3 böcker i kassett, signerad Curt Asker, del til upphängningsanordning medföljer, färglitogrfin och boken signerad 136/190, objekt längd 83 cm, färglitografin 76,5x57 cm

154254

2012-10-27