Curt Asker objekt färglitografi böcker
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ASKER, Curt (född 1930): Objekt, färglitografi samt 3 böcker i kassett, signerad Curt Asker, del til upphängningsanordning medföljer, färglitogrfin och boken signerad 136/190, objekt längd 83 cm, färglitografin 76,5x57 cm
154254
2012-10-27