Staffan Nihlén skulptur bok

Staffan Nihlén skulptur bok
Staffan Nihlén skulptur bok
Staffan Nihlén skulptur bok
Staffan Nihlén skulptur bok
Staffan Nihlén skulptur bok
Staffan Nihlén skulptur bok
Staffan Nihlén skulptur bok
Staffan Nihlén skulptur bok
Staffan Nihlén skulptur bok
Staffan Nihlén skulptur bok

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NIHLÉN, Staffan (född 1929): Mänsklig åtbörds varsamhet, skulptur, brons, signerad S.N. 14/150 samt numrerad bok medföljer nr 14

154264

2012-10-27