Lars Hillersberg tusch

Lars Hillersberg tusch
Lars Hillersberg tusch

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): (2 st) "Restaurang Europa - Lasse Werner & Ingvar Carlsson", signerad Hillersberg (fritt efter Wilhelm Busch), tusch, 15x41 cm samt "Stafett - 1996 gick både partiet och partiledaren på kryckor", signerad och daterad Hillersberg -96, tusch, 21x28 cm, oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar, hål, hanteringsveck

154270

2012-10-29