Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GRANDIN, Svän (1906-82): Oktober, olja på pannå, signerad Grandin, 37x30 cm
Zustandsbeschreibung
154275
2012-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner