Axel Gillis olja

Axel Gillis olja
Axel Gillis olja
Axel Gillis olja
Axel Gillis olja
Axel Gillis olja
Axel Gillis olja

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HAFSTRÖM, Axel Gillis (1841-1909): Barn och snögubbe, signerad A. G. Hafström- 1866, olja på pannå, 20x26 cm

154277

2012-10-27