Barnvagn Wisa Gloria Delux

Barnvagn Wisa Gloria Delux
Barnvagn Wisa Gloria Delux
Barnvagn Wisa Gloria Delux
Barnvagn Wisa Gloria Delux
Barnvagn Wisa Gloria Delux
Barnvagn Wisa Gloria Delux
Barnvagn Wisa Gloria Delux
Barnvagn Wisa Gloria Delux
Barnvagn Wisa Gloria Delux
Barnvagn Wisa Gloria Delux

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

BARNVAGN, Wisa Gloria Delux, 1960-tal, flätad, åkpåse, solskydd, överdrag, selar och åkmadrass medföljer

Slitage

154278

2012-10-27