Hadar Jönzén olja

Hadar Jönzén olja
Hadar Jönzén olja
Hadar Jönzén olja
Hadar Jönzén olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÖNZÉN, Hadar (1885-1977): Tall, daterad H. Jönzén, olja på duk, 59x80 cm

Smärre färgbortfall, baksida med färgförstärkning och krackelyr

154286

2012-10-27