Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DALAHÄST, västerdalarna, 1800-talets mitt, längd 18, höjd 16 cm
Kompletterat ben och en hov, slitage
154297
2012-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här