Einar Wallquist akvarell
Vollendet
2012-10-27
154300
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
WALLQUIST, Einar (1896-1985): Sensommar, Norrländskt fjällandskap, akvarell, signerad och daterad Einar Wallquist 69, blandteknik, ca 21x29 cm