Lars Hillersberg tusch

Lars Hillersberg tusch
Lars Hillersberg tusch

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): (3st) Figurkompositioner, signerade Hillersberg, tusch på smörpapper samt på papper, 22,5x20, 19x27 samt 25x28 cm, PROVENIENS: Konstnärens familj, oramade

Uppklistrade, hanteringsveck, fläckar

154301

2012-10-29