Einar Wallquist akvarell
2012-10-27
154304
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLQUIST, Einar (1896-1985): Vinterlandskap, Norrländskt fjällandskap, akvarell, signerad och daterad Einar Wallquist 79, akvarell, 25x34 cm