Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AFTONVÄSKA, förgyllt silver/800, bygel med dekor av parställda påfåglar, avslut med hängande bollar, 1800-talets slut, vikt ca 258 g
154327
2012-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här