Handväska i förgyllt silver
Closed
2012-10-27
154327
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
AFTONVÄSKA, förgyllt silver/800, bygel med dekor av parställda påfåglar, avslut med hängande bollar, 1800-talets slut, vikt ca 258 g